Şems Şömine


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Ahmet Dağın
Telefon
/ Faks:
Gsm
Adres
Kültür Mah. Vali Fahribey Caddesi No:126 Merkez / ELAZIĞ
E-Posta
ahmetdagin
Web Adresi
http://www.
 2741 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

ŞEMS Yapı Şömine 1996 senesinde şömine sektöründe hizmet vermeye başladık.

Müşteri Memnuniyeti ilkesini birinci planda tutarak, satış sonrası hizmet ve geniş seçenekleriyle kalite olgusunu profesyonelce sunmaktayız.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu.Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri (prototifleri) hayatımıza soktu

Şömine Hazneleri ülkemize yurtdışından ithal ediyoruz. şu anda şömine grubu olarak tamamıyla avrupa standartlarına uyumlu şömine kurulumu yapmaktayız.Odunlu Şöminenin yanma özeliği dışardaki havayı yakıyor olması evin içindeki hava olduğu kalıyor Böylece hem ısı hem Şöminenin yanma kalitesi en iyi seviyeye ulaşır Şöminelerin dış giydirme müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çoğu zaman yöresel mermer veya taş giydirmesini yapmışızdır kullandığımız odunlu şömine dışında kuzine, Soba, Kaloriferli şömine, doğalgazlı şömine,elektrikli şömine,biyoethanollü şömine grubu olarak hizmet vermekteyiz .

İşyerimiz elazığ da olup çevre illeri malatya,tunceli,diyarbakır,şanlıurfa,erzurum,erzincan,mardin,muş,bingöl,sivas,illerinde aktif olarak çalışmaktayız birden fazla şömine sayısı olduğunda Türkiye nin her iline gidebilmekteyiz Şu anda başta mümessili olduğumuz üniflam Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Ahmet Dağın


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Şems Şömine
 Adres
Kültür Mah. Vali Fahribey Caddesi No:126
Merkez / ELAZIĞ
 Telefon
/
 Web
http://www.