Yılmaz Şömine


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Aydın Yılmaz
Telefon
/ Faks:
Gsm
Adres
Arabacı Alanı Mah. Mustafa Ocak Sok.İş Bankası Yanı No:9 Serdivan / SAKARYA
E-Posta
yilmazsomine
Web Adresi
http://www.
 4635 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Ateşin muhteşem güzelliğini ve dayanılmaz keyfini farklı bir boyuta taşıyan YILMAZ ŞÖMİNE YAPI MARKET, değişen yaşam kültürünü ve şehir hayatını göz önünde bulundurarak oluşturduğu konseptler ile mekânlara canlılık ve sıcaklık vermeye devam ediyor.

Avrupa'nın önde gelen markalarını Türkiyeye taşıyarak merkezinde Ateş olan; Şömine, Kuzine, Soba modellerinin yanına, güncel dekorasyon fikirlerini ekleyerek mekanları zenginleştiriyor. Yaşam alanlarınızı varlığı ile ısıtacak şömine ve soba modellerindeki yenilikleri takip eden mimari kadrosu, Türkiye çapında servis ağı olan bakım departmanı ve 25 yıllık tecrübesini yanına alarak online alışveriş imkanı ile birlikte sizlere yeni mağazasında hizmet vermeye başlamıştır.

YILMAZ ŞÖMİNE YAPI MARKET; kalitesi ve sanatı ile iş yaptığı tüm müşterileri için 'Sıcaklığın mutluluğa dönüştüğü adres'tir.

HİZMET POLİTİKAMIZ
Teknoloji büyük bir hızla ilerlerken, biz aynı hızla onu takip ediyoruz…
Teknolojinin getirdiği kolaylıkların, hayatın her evresinde olmasından yanayız. Bu sebeple, kendi uzmanlık alanımızdaki gelişmeleri yakından takip ediyor, değişen ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunarak, sizin de güncel teknolojilerle üretilmiş ürünler ile şömine ve barbekü uygulamalarınızda daha estetik ve daha konforlu kullanıma olanak sağlıyoruz.

Güncel ve yeni model makina parkuru ile AB Standartlarında yüksek kalite!
Biliyoruz ki; güncel ve teknolojik ürünler, sistemler demektir. Bu da size, kaybının telafisi mümkün olmayan "zaman hazinesinden" daha çok pay kazandırır.

Doğru ve titiz bir seçim, başarının habercisidir.
YILMAZ ŞÖMİNE, her biri alanında uzman olan çalışanları ve çözüm ortaklarıyla, şömine ve barbekü uygulama işlerinizde başlangıcından bitimine kadar sorunsuz bir süreci garanti eder.

Gelin, sizi de hak ettiğiniz şömine, fırın ve barbekü ürünleri ile tanıştıralım.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Yılmaz Şömine
 Adres
Arabacı Alanı Mah. Mustafa Ocak Sok.İş Bankası Yanı No:9
Serdivan / SAKARYA
 Telefon
/
 Web
http://www.